Velký úklidový set ProfiMATE

 

Špičkový úklidový set pro mokré a suché čištění podlah domácnosti.

Cena s DPH 1 449 Kč
Běžná cena 1 999 Kč
Ušetříte 27%
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákup 43 věrnostních bodů
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Kategorie: KKZ TESCOMA PODZIM / ZIMA 2021
Kód: tes900912
Záruka: 3 roky
Výrobce: TESCOMA
 
 

V čem Úklidový set ProfiMATE vyniká?

Je výchozím „stavebním“ kamenem úklidového programu ProfiMATE a zabezpečíte s ním spolehlivě suché a mokré čištění podlah v domácnosti, včetně drhnutí rýžákem i stírání prachu. 

Set je navržen tak, abyste jej mohli účelně a ekonomicky rozšiřovat o další úklidové nářadí a pomůcky ProfiMATE, dle vlastní potřeby a dispozice vaší domácnosti.

 

Úklidový set ProfiMATE zahrnuje:

Mop s rozprašovačem, kovovou tyčí 120 cm a návlekem Universal

Univerzální teleskopickou tyč 74 - 124 cm

Smeták, nástavec

Smetáček s lopatkou

Podlahový rýžák, nástavec

Pružnou prachovku

Závěsnou lištu se 4 háčky a úchytkou

 

Mop s  rozprašovačem a návlekem Universal má kovovou teleskopickou tyč se zásobníkem na čisticí prostředky a rozprašovačem ovládaným z rukojeti.  

Díky 3D kloubu se mop pohybuje volně do všech stran a lze s ním snadno vytírat podlahu i pod nábytkem a v rozích.

Mop je opatřený návlekem s velcro zipem, je vhodný i pro používání se samostatně dodávanými návleky „Power“ a „Pet Expert“.

 

Univerzální teleskopická tyč je v rámci setu určena k používání s nástavcem smetáku a můžete ji  bez omezení používat i s nástavci mopu a posuvného mopu, smetáku a podlahového rýžáku a s univerzální a pružnou prachovkou i stěrkou na sklo ProfiMATE.

To znamená, že vám postačí pouze jedna univerzální tyč pro celou řadu samostatně dodávaných nástavců a s programem ProfiMATE tak vždy ušetříte.

 

Nástavec smetáku s odolnými štětinami s roztřepenými konci smete z  podlah veškeré nečistoty včetně jemného prachu, používá se s univerzální teleskopickou tyčí.  

 

Smetáček s lopatkou má odolné štětiny, které zachytí veškeré smetí včetně jemného prachu, lopatka s pružným okrajem shromážděné nečistoty snadno nabere.

 

Nástavec podlahového rýžáku vydrhne svými pevnými štětinami veškeré nečistoty z podlah, používá se s univerzální teleskopickou tyčí. 

 

Pružná prachovka setře šetrně prach z nábytku, stěn, žaluzií, bytových dekorací apod., je opatřena speciálním oboustranným návlekem s hladkým a žinylkovým povrchem.

 

Závěsná lišta se 4 háčky a úchytkou slouží pro přehledné a úsporné uložení setu i veškerého ostatního úklidového nářadí ProfiMATE.

 

Jaké má program ProfiMATE další výhody?

  • je nejširší ucelenou linií pro úklid domácnosti na trhu
  • díky univerzálnosti, vzájemnému propojení a kombinovatelnosti přináší úsporu místa při skladování i úsporu finančních prostředků.

 

Materiál: Kvalitní a pevné kovové tyče, odolný plast.

Čištění: Návlek z 100% mikrovlákna lze prát v pračce.

Záruka: 3 roky.