Gril Power Party Time Tescoma (707210)

ico Náš tip
img
 

Vysoce výkonný přenosný gril s turbo ventilátorem.

Cena s DPH 2 299 Kč
Běžná cena 3 299 Kč
Ušetříte 30%
Registrovaní zákazníci navíc získávají na příští nákup 68 věrnostních bodů
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Kategorie: Tescoma Praha
Kód: tes707210
Záruka: 3 roky
Výrobce: TESCOMA
 
 

Vysoce výkonný přenosný gril s turbo ventilátorem. 

Power gril PARTY TIME je moderní venkovní gril na dřevěné uhlí ideální pro grilování všech obvyklých pokrmů při zahradních párty, posezení s přáteli, rodinných oslavách apod.

Gril je opatřen výkonným turbo ventilátorem, který do zásobníku s dřevěným uhlím vhání vzduch, a tím výrazně zvyšuje účinnost grilu a zároveň snižuje spotřebu dřevěného uhlí.

Gril je připravený ke grilování do 5 minut po zapálení dřevěného uhlí, teplotu grilu lze během grilování pomocí plynule nastavitelných otáček ventilátoru snadno regulovat. Horký vzduch je rozváděn po celé ploše grilovacího roštu a pokrmy připravované na Power grilu PARTY TIME jsou rovnoměrně propečené. Zásobník s dřevěným uhlím je při grilování uzavřený, šťávy z pokrmů nestékají na rozžhavené uhlí (nehoří), ale stékají do nerezové nádoby.

Power gril PARTY TIME proto při grilování nekouří! Unikátním technickým řešením je grilovací rošt s odnímatelnou středovou částí, dřevěné uhlí lze doplňovat do zásobníku i v průběhu grilování a rozpálený rošt s grilovanými pokrmy není potřeba z grilu sundávat.

Power grill PARTY TIME se snadno udržuje čistý, všechny nerezové části jsou vhodné do myčky, je perfektně skladný. Turbo ventilátor je poháněn 4 běžnými tužkovými AA bateriemi 1.5 V, které vystačí na cca 10 hodin grilování - baterie nejsou součástí balení.